Головна > > в Давидівському ЗЗСО І-ІІст. відбулася зустріч учнів школи з вчителем Захисту України Кіцманського ЗЗСО І-ІІІст. Королюком В.Ю.,

16-12-2021, 17:14

Сьогодні на Збройні сили України покладена священна місія – захищати рідну землю і забезпечувати мирне життя народу. Напередодні Дня Збройних Сил України, в Давидівському ЗЗСО І-ІІст. відбулася зустріч учнів школи з вчителем Захисту України Кіцманського ЗЗСО І-ІІІст. Королюком В.Ю., яка сприяла вихованню патріотичних почуттів, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Присутні здійснили цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси, кмітливості і майстерності.