Головна > > У час війни, в перший же день нападу, школа перетворилася на штаб збору допомоги для наших захисників та переселенців. Допомогу сюди приносять десятки людей. Підтримка прибуває буквально кожну хвилину. Хтось приносить кілька пачок ліків чи серветок, хтось — цілі мішки необхідних речей та продуктів. Плетуть захисні сітки та годують багато смачних страв, та випічок для тих, хто сьогодні відвойовує нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.Вклад кожного важливий, бо тільки разом ми переможемо.Ми настільки об’єдналися, що нас вже ніхто не здолає.

02-03-2022, 13:07