Головна > > Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно. Прийшла весна, на поверхні землі з'являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли сніг оголює тогорішнє сміття та бруд. З метою забезпечення належного санітарного стану села після зимового періоду, працівники Давидівського ЗЗСО І- ІІ ст. долучилися до прибирання території навколо школи. ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ГАРНУ РОБОТУ !!

15-04-2022, 13:33