Головна > > Ми завжди будемо пам'ятати і вам забути не дамо... Сьогодні наша країна переживає часи найбільших випробувань за роки незалежності, саме зараз пишеться нова історія Європи і України. Увічнити цю сторінку історії вирішили в і нашій школі. Дякуючи адміністрації ,вчителям, працівникам школи, учням та їх батькам, приватним підприємцям, старості села Давидівці та депутатам Кіцманської міської ради ( Пілату К.В., Філіпчуку В.В., Тріщук Л.В.) були зібрані кошти для відкриття "Куточка Слави" в нашому навчальному закладі, де 21жовтня вшанували пам'ять загиблому воїну, випускнику нашої школи Куллакову Руслану. Також не оминули увагою героїв, які долучилися до лав ЗСУ та саме зараз боронять нашу рідну землю від лютого ворога. Згадали учасників АТО, які ще з 2014 року дізналися, що таке війна. Відкрити меморіальну дошку директор школи Олексюк С.В. надав заступнику міського голови Косарю Ю.Д., начальнику третього відділу Чернівецького районного центру комплектування та соціальної підтримки О.І.Товстому та старості села Прунчаку М.В. Слова вдячності і підтримки висловили дружині та дітям загиблого воїна. Дуже зворушливими були слова донечок до свого батька Козьми Д.В., який саме зараз перебуває у відпустці. «Боже, зупини війну!», – виконав вчительський колектив. І коли звучали ці слова, десь там, на небі, у цю холодну погоду засвітилося сонце. Це неодмінно знак: десь там на небесах Господь почув нас, і зовсім скоро буде мир на нашій Україні.

21-10-2022, 13:40