Головна > > Щороку 9 і 10 березня в Україні відзначають «Шевченківські дні», які припадають на роковини народження і смерті поета. У цьому році відзначається 209 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Могутня сила його таланту безсмертна, а гострота і пристрасність його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

10-03-2023, 14:01