Головна > > Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни, й пов’язують його з Воскресінням Христовим. Вшанувати цей день сьогодні зібралися дітки нашої школи. Позитивні емоції переповнювали всіх присутніх і, наче справді, в такий світлий день на всіх зійшла Божа благодать. Великдень закінчується, але ще стоять на столах паски, крашанки. І той маленький вогник надії та любові, що загорівся у наших душах від гучного і величного «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», і досі палахкотить. А уста тихенько шепочуть у відповідь - «ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

17-04-2023, 20:25