Головна > > 8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни щодня атакують українські міста. Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ. Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому.Сьогодні, як ніколи, всі ми розуміємо, що мир – найбільше багатство на Землі. То ж шануємо і пам’ятаємо тих, хто у роки Другої світової війни відстояв мир, і молимося за захисників, які боронять його в Україні сьогодні.

08-05-2023, 20:29