Головна > > Сьогодні, 9 листопада 2023 року, Кіцманським районним сектором УДСНС України у Чернівецькій області було проведено показовий захід в рамках “Тижня знань безпеки життєдіяльності", в Давидівській гімназії, під час якого відбулася зустріч школярів з представниками рятувальної служби.В ході усієї зустрічі рятувальники звертали увагу дітей на важливість дотримання правил безпеки у житті та розповіли про всю небезпеку від пустощів з полум’ям, про правила поведінки під час відпочинку в лісах, про заборону спалювання сухої рослинності та багато іншого, що стосується безпеки життєдіяльності. Служба порятунку користується глибокою довірою та повагою у дітей і тому учні з цікавістю слухали рятувальників та брали участь у різноманітних конкурсах та рятувальних діях, які демонстрували ці відважні люди.

09-11-2023, 20:56