Головна > > 16 листопада - Міжнародний день толерантності! У всьому світі толерантність є нормою й основою будь - яких здорових відносин. Це - ставлення, що формується на визнанні універсальних прав і свобод людини. Тому для учнів Давидівської гімназії були проведені заходи з формування толерантної взаємодії. Учні створювали віночки толерантності, опрацьовували інформаційні буклети, фарбували розмальовки, переглядали відео та мультфільми. День видався позитивним, цікавим та пізнавальним.

16-11-2023, 21:00