Головна > > Інструктори Чернівецька районна організація Товариства Червоного Хреста України Дарія Бабюк і Анна Яцун побували в #Давидівській #гімназії #Кіцманської #міської #ради, де провели майстер-клас по першій допомозі. Дітки уважно слухали про те, як важливо вміти правильно і вчасно надати першу допомогу потерпілому. А як викликати швидку допомогу? Оглядали місце події. Не менш цікавими були для них і теми по відновному положенню, серцево легеневій реанімації, непрохідність дихальних шляхів, кровотечі . Багато охочих діток практикувались на "уявних" постраждалих і на манекені , а також побували в ролі рятівника. Віримо, що отримані знання їм знадобляться і значно більше людських життів буде врятовано.

19-01-2024, 21:09