Головна > > Учні та працівники Давидівської гімназії відправили чергову посилку нашим захисникам. Цього разу багато речей, які дуже потрібні на фронті було передано працівнику нашого закладу, який зараз служить в ЗСУ Аріончику Сергію. Висловлюємо щиру подяку Г.М.Юрбаш за надані гостинці Сергію та його побратимам від Кіцманського волонтерського центру. Скорейку Олегу за можливість відправити все зібране через відділення Нова пошта безкоштовно. Приватному підприємцю Усову Михайлу та всім, хто був причетний до цієї благодійної акції. Разом до Перемоги! Слава Україні!

13-02-2024, 21:13