Головна > > Два роки тому, 24 лютого о 4:55 ранку вся Україна здригнулася від ворожих російських ракет. Загарбницький напад росії став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році. Ми, українці, продовжуємо проявляти щоденну відвагу та боротьбу: воюємо на полі бою, навчаємо та навчаємось під звуки тривоги, волонтеримо, працюємо, підтримуємо тих, хто героїчно відстоює нашу свободу в лавах Збройних сил України. Боротьба триває і ми обов’язково переможемо!

24-02-2024, 21:18