Головна > > З 4 по 8 березня в нашому закладі проходив ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ.Всі заходи були спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів та активізацію пізнавального інтересу до вивчення математики. В рамках тижня проходили найрізноманітніші заходи: командні математичні змагання, вікторини, конкурси ребусів та головоломок. Діти мали змогу розкрити себе, свої здібності та вміння. Наші учні хочуть бути освіченими, грамотними, гідними своєї держави . І кожен наближає Перемогу по-своєму.

08-03-2024, 21:19